categorie Mobiele Software - IPhone Apps

Je hoeft GTST niet te missen deze zomer! In de cliffhanger zie je hoe het noodlot toeslaat voor een van de inwoners van Meerdijk. Maar wie is dit? En wat is er gebeurd? Speel deze app en ontdek wie er nog Springlevend zijn!

De komende zeven weken krijg je een paar keer per week nieuwe aanwijzingen. Sommige informatie is vergrendeld. Ontgrendel deze aanwijzingen door spelletjes te spelen of door codes in te voeren. Deze codes kun je overal vinden: online, op radio, tv of op bepaalde locaties door heel Nederland. Houd dus GTST.nl, Twitter en Facebook goed in de gaten!

Heb je alle informatie van een week ontgrendeld dan verdien je een badge. Verzamel alle badges en maak elke week kans op schitterende prijzen!

Veel plezier met jouw ontdekkingstocht…. wie zijn er Springlevend?